85cm x 180 mt Maskeleme Kağıdı 160 TL

85cm x 180 mt Maskeleme Kağıdı 160 TL

210 TL YERİNE
160 TL


Detaylı bilgi almak için
0212 651 82 83 veya 0555 980 80 97 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
• Çok iyi çekilmiş güçlü kraft malzemeden üretilmiştir.

• Yüksek yoğunluğu geçirimsiz olmasını sağlar.

• Boyanın alt yüzeye geçmesini önlemek için bir yüzü laklıdır.

• İnce ve esnektir.

• Kullanımı kolaydır.

• Ağırlığı : 50 gr / m²

Uygulama :

Maskeleme uygulamasında laklı olan yüzü (tarafı) boya atılacak üst kısma gelmelidir.

Talimatlar :

Yanlış maskeleme yapılırsa (Laklı kısım alta gelirse) altına malzeme geçirebilir.

Renk : Kahverengi
Maskeleme Kâğıdı Fiyatları

Maskeleme kâğıdı fiyatları ile yapılacak boyama işleminin kusursuzluğu ve göz alıcı güzelliğinin maliyeti ortaya çıkmaktadır. Maskeleme kâğıdı, boya yapılması esnasında gövde ya da parçalardan herhangi bir kısmının boyanmasını engellemek için kullanılmaktadır. Bölgeleri boya sıçramasına karşı koruyarak, hem işçiliğin daha güzel görünmesine hem de yeniden bir boyama işlemi gerekliliğinin önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Maskeleme Kâğıdının Fiyatında Etki Eden Hususlar

Maskeleme kâğıdı fiyatları, yerine getirdiği işleve göre değişiklik göstermemektedir. Fiyatın belirginleşmesi konusunda kâğıt içerisinde yer alan birçok faktör etkili olmaktadır. Bu bağlamda fiyatı direkt olarak etkileyen noktalar şunlardır;

·         Kâğıdın malzemesinde kullanılan Kraft’ın özelliği ve iyi çekilmesi,

·         Yüksek yoğunluk altında geçirime karşı dayanıklılığı,

·         Geçirimi engelleyici laklı yüzeyinin bulunması,

·         Kullanıma engel olmayacak şekilde ince ve istenen yüzeye rahat kullanılabilecek kadar esnek olması,

·         Kullanım alanına uyum sağlayabilecek boyutlarda olması,

·         Kolay şekilde kullanım imkânı sunması,

·         Su bazlı boyalara kullanımına uygun olması için solvente dayanıklı şekilde olması belirleyici özellikleri arasındadır.

Maskeleme kâğıdı fiyatları konusunda bu özellikler dikkate alınmadan, sadece ilk fiyat ile tercih edilen kağıtlar, kullanım esnasında ve sonrasında çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Bu sorunlar neticesinde istenen boya verimi alınmadığından dolayı yeniden boyama maliyeti ve işçilik maliyeti gibi masraflar ortaya çıkmaktadır. Bu da normal fiyatın daha da katlanmasına neden olmaktadır.

Maskeleme Kâğıdı Konusunda Uygun Fiyat

Maskeleme kâğıdı fiyatları, boya sektöründe değişiklik göstermektedir. Her türlü koşula uygun şekilde üretimi yapılmış olan maskeleme kâğıdını en uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunmaktayız. İster kapıda ödeme, ister kredi kartı ister ise peşin ödeme seçenekleri ile maskeleme kâğıtlarını en düşük maliyet ile temin ederek kullanabilirsiniz.

 Maskeleme kâğıdı fiyatları konusunda aradığınız tüm kriterlere eksiksiz şekilde uyum sağlayarak, malzeme tercih listesinin en başında yer almanın verdiği sorumluluk ile sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktayız. Sizlere teslim ettiğimiz her ürünü gerek boyut gerek ise kalite konusunda her türlü garantisini vermekteyiz. Memnun kalmadığınız ürünü anında ya yenisi ya da isteğinize göre farklı bir modeli ile değiştirip sizlere hızlı şekilde göndermekteyiz.